Boek een last minute reis naar Hacienda San Jorge gelegen in Playa de los Cancajos, La Palma in . Dit is een 3-sterrenhotel. Een vliegvakantie die TUI aanbiedt en die echt wel aan te raden is.
Hacienda San Jorge
Hacienda San Jorge is ideaal voor wie rust en ontspanning zoekt. In de prachtige tuin en aan het zwembad is het aangenaam vertoeven. Vanuit het restaurant heb je een prachtig uitzicht over de zee en de tuin met weelderige bomen en planten.
BEKIJK DIT HOTEL »
TUI Last Minutes & Vliegvakanties
TUI behoort tot dezelfde groep als Sunjets en was vroeger beter bekend onder de naam Jetair. Wie reeds met TUI gereisd heeft weet dat deze reisorganisatie garant staat voor kwaliteit! Wie wil reizen zonder zorgen is aan het juiste adres bij hen. TUI biedt vliegvakanties aan voordelige prijzen. Deze worden steeds gescreend door het TUI personeel alvorens ze deze hotels aanbieden op hun website.
Hacienda San Jorge is een erg populair TUI Last Minute hotel. Wacht dus niet en boek meteen dit hotel.